Výsledky live - Sázkový kalkulátor - jak přelstít sázkovku

         Jste sázkař a zajímáte se o kurzové sázení? Jste fanoušek do sportu a potřebujete vědět, "kolik to právě je"? Tak to jste tady na správném místě ... Přinášíme vám totiž sportovní výsledky ze všech odvětví 7 dní v týdnu, 24 hodin denně...          

                                                        ULOŽTE SI DO OBLÍBENÝCH - STISKNĚTE CTRL-D

 

 

 

 

         Na mé stránce nacházíte mimo jiné každý týden tipy na sportovní zápasy.

 

 


Úvod:

        Kurzové sázení je dnes všeobecně rozšířenou záležitostí. Je to přirozené, protože je to snad už geneticky zakotveno v chlapské povaze. Život před nás klade situace, kdy prostě riskovat musíme. A u kurzového sázení navíc máme možnost na slušný zisk. Jenže každá mince má dvě strany. Proto i kurzové sázení může přinést sázkaři rozčarování, pokud jeho sázka nevyjde. A tak sázkaři hledají všechny dostupné informace o probíhajících zápasech a snaží se podle nich sázet. Jenže ani tak nemusí zdánlivě jistá sázka vyjít...


Příběh:
Ve sportu se totiž stávají situace, které by nevymyslel ani ten nejtalentovanější hollywoodský režisér. Tak například v únoru roku 2003 se schylovalo k zápasu Charlton - Sunderland. Sázkaři hromadně sázeli na Charlton. Domácí Charlton byl totiž jasným favoritem, vždyť i malé dítě v té době vědělo, že Sunderland venku góly nedává... To se sice v průběhu zápasu potvrdilo, ale bohužel zcela jinak, než sázkaři očekávali. Zápas Charlton - Sunderland totiž skončil 1 : 3!
A jako by to nebylo málo -
všechny 4 góly dali domácí!. Krátce po zahájení zápasu dali Charltonu gól a nikdo tak nepochyboval o jejich roli favorita. Jenže pak se stalo něco neuvěřitelného. Před zraky šokovaných diváků (a koneckonců i hráčů Sunderlandu) si domácí Charlton postupně nastřílel tři vlastní góly a zápas tak po zásluze prohrál! To, že tam byl hráč, který svého vlastního brankáře překonal rovnou dvakrát, byla už jen smutná třešnička na dortu...


Co s tím?

Ano, toto se opravdu stalo - a vlastně se něco podobného ve sportu stává neustále. Co si však má počít sázkař, který s něčím podobným naprosto nepočítal a vsadil na tzv. "tutovku" značný kapitál? To je otázka spíše pro psychologa, nicméně vše je řešitelné. Sázkař může vše, co doposud prohrál, získat zpět. Ale musí tak trochu změnit své myšlení. Sázkař by především neměl tzv. "sázet srdcem". To znamená, že při uzavírání sázek by se neměl řídit svými momentálními pocity. Měl by se chovat spíše jako investor. Měl by místo srdce používat chladnou úvahu a především mozek. A také sázkový kalkulátor!

 

Jednoduchý a přitom účinný sázkový kalkulátor najdete zde:

 

Doposud vsazeno:

Sem napiš celkovou částku, kterou jsi doposud prohrál a kterou chceš získat zpět. Kalkulátor s tím bude počítat a zahrne to do výpočtu tak, aby se Ti vše vrátilo zpět. Pokud jsi prozatím nic neprohrál, ponechej políčko prázdné.

 

Plánovaný zisk:

Sem napiš částku, kterou chceš danou sázkou vydělat.

 

 

Aktuální kurz:

Sem napiš kurz, který na danou událost vypsala sázková kancelář.
Je samozřejmě výhodné používat sázkovky s vysokými kurzy,

jako jsou Unibet, Bet at home, Interwetten, či Bet 365

 

Výše sázky:

Kalkulátor ti na závěr sám přesně napíše, jakou přesnou částku máš zvolit, abys získal zpět vše, co jsi prohrál a zároveň dosáhl zisku, který potřebuješ.

 

 

 

Ale jak vlastně sázet pomocí sázkového kalkulátoru?

Zajímavé je, že v případě sázkového kalkulátoru je skoro jedno, na co se sází. Sázkař si může například zvolit, že bude sázet neustále na zápasy jednoho určitého týmu. Bude na něj sázet tak dlouho, dokud nevyhraje. Stejně tak ale může sázkař sázet na libovolný zápas - i na takový, o jehož pravděpodobném výsledku nemá ani ponětí. Jde pouze o výši kurzu, kterou musí vyplnit v kalkulátoru. Poté mu sázkový kalkulátor u každé sázky propočítá přesnou výši sázky. Pokud chce sázkař ušetřit čas, pak může sázet klidně denně - na zcela nahodilé zápasy - a může si být jistý, že v momentu, kdy jeho sázka vyjde, se mu nahradí předchozí ztráty a ještě navíc mu sázkovka vyplatí zisk, který si naplánoval! Sázkař tím sice přichází o určitou dávku adrenalinu, ale na druhé straně, kalkulátor mu pomáhá lépe chránit jeho vlastní kapitál. A o ten by mělo jít především.

 

Jak již bylo výše zmíněno, sázkový kalkulátor funguje v případě jakýchkoli sázek, obecně je však doporučeno jej používat u sázkových kanceláří s vysokými kurzy, jakými jsou například Unibet, Bet at home, Interwetten, či Bet 365 .

 

        

Výsledky live - hlavní strana