Výsledky live - Sázky na favority

         Jste sázkař a zajímáte se o kurzové sázení? Jste fanoušek do sportu a potřebujete vědět, "kolik to právě je"? Tak to jste tady na správném místě ... Přinášíme vám totiž sportovní výsledky ze všech odvětví 7 dní v týdnu, 24 hodin denně...          

                                                        ULOŽTE SI DO OBLÍBENÝCH - STISKNĚTE CTRL-D

 

 

 

 

         Na mé stránce nacházíte mimo jiné každý týden tipy na sportovní zápasy.

 

 


Úvod
Člověk by skoro řekl, že nebude o čem psát. Vždyť na favority sází přece každý... Ale je tomu tak doopravdy? Skutečnost je trochu jiná. Ano, každý rád sází na favority. Ale co když favorit najednou prohraje podruhé či potřetí v řadě za sebou? Je to stále ještě "favorit"? Princip systému sázení na favority spočívá v pravidelnosti. Proto někteří sázkaři nehovoří v případě tohoto systému ani tak o sázení, jako spíše o investici ...

Princip systému
Každý sázkař to ví - v žebříčcích nejlepší světových fotbalových lig se na prvních pozicích střídají stále tytéž týmy. Když se nad tím zamyslíme, tak v tom není vůbec nic divného. Jde o týmy, které investují spousty peněz do svého vlastního rozvoje, do hráčů, do jejich zázemí. Vědí, že když se v lize udrží na vrcholu, tak se jim jejich investice vrátí. Všichni berou vysoké peníze - hráči, trenéři, manažeři. A pochopitelně, chtějí je brát stále. Tito lidé proto udělají vše, aby jejich příjmy a životní standard zůstaly zachovány. Ano, může se stát, že tým na čele tabulky prohraje s outsiderem, ale rozhodně to nebude pravidlem. A právě této skutečnosti je třeba využít. Jak již bylo výše zmíněno, princip systému sázení na favority tkví v pravidelnosti.

Postup sázení
Sázkař si vybere  několik nejlepších světových fotbalových týmů a bude sázet stále jen na jejich výhru. Víte, co je zvláštní? Prakticky nezáleží ani tak moc na zemi, ze které fotbalový tým vybíráme, jako spíše na kvalitě ligy. Je zapotřebí vždy vybrat prvoligové týmy. Ve druhé, třetí, či nižší lize se totiž nevyskytuje tolik investovaných peněz - a tudíž se otevírá prostor pro podvodnou manipulaci se sázkami. Hovořím tady především o uplacených zápasech. To není nic, do čeho byste chtěli investovat své peníze. Nikdo netvrdí, že se toto nemůže stát i v první lize, ale všichni víme, že pravidlem to rozhodně není. Ptáte se, jak vybrat tyto týmy? Nebude to nic těžkého, většina sázkařů je schopna nejlepší fotbalové celky vyjmenovat kdykoli zpaměti. Pečlivější sázkař si obstará fotbalové výsledky rok či dva zpátky a zkusí si to spočítat. Zkusí si spočítat, kolik by měl peněz na konci sezóny, kdyby sázel celý rok pravidelně stále stejně vysokou částku na vítězství jednoho konkrétního týmu. Výsledky často překvapí.

Možné finanční efekty
Ano, výsledky často překvapí. Je zajímavé, že týmy, které jsou na první místě žebříčku, sázkaři přinesou zisk spíše nižší (v porovnání s dalšími týmy v pořadí tabulky). Jedná se totiž o týmy, jejichž úspěch je předvídatelný a sázejí na ně proto spousty lidí. Vede to k tomu, že sázkové kanceláře pak kurz schválně podhodnocují. I přesto lze získat slušný profit. Budete-li sázet na přední tým tabulky pravidelně 1000 Kč, na konci sezóny by měl váš profit činit zhruba 100 až 500 Kč. Řeknete si, no nic moc - při tolika zápasech. Ale skutečně to není nic moc? Je třeba si uvědomit, že zisk zde činí 10-50% z vkladu! Není na světě banka, která by vám toto dala! Další týmy v tabulce, které jsou na 2.,3. či 4.místě, jsou na tom zpravidla ještě lépe. Nesází na ně tolik lidí, kurzy jsou proto vyšší, ovšem jejich kvalita je stále tradičně vysoká. Záleží na kondici konkrétního týmu v daném roce, ale při troše štěstí se zde zisk pohybuje někde mezi 2-9 násobkem původního vkladu.

 

Doporučení:

Ještě lepších výsledků je možno dosáhnout, pokud sázkař využije některých skutečností, které mu jsou o daném týmu známy. Například to, že tým je doma naprosto neporazitelný, zatímco na hřišti soupeře prakticky pokaždé prohraje apod.

 

Závěr:

Ať už bude sázkař sázet na jakýkoli tým, naprosto důležitá je zde pravidelnost. Ta jde ruku v ruce s disciplinovaností sázkaře. Ano, je to někdy velmi složité. Jen si to představte... Pokud tým, na který sázíte, prohrál na vlastním hřišti už třetí zápas a na čtvrtém bude hrát s velmi těžkým soupeřem, je těžké na něj vsadit znova. Jenže tady je právě často ten moment zvratu. Sázkař si řekne, že to fakt nemá smysl a dále nesází. Sázková kancelář nabídne vyšší kurz, ale přesto všechno sázkař rezignuje. Tým samozřejmě jako na potvoru tentokrát vyhraje. Sázkař, tím že nevsadil, tak vlastně pokorně odevzdal sázkové kanceláři své peníze, vložené do předchozích zápasů. Sázkovky vyloženě počítají s tímto vzorcem chování. Málokterý sázkař v sobě najde takovou vnitřní sílu, disciplínu a často i kapitál, aby byl schopen pravidelně pokračovat v započaté hře. Proti nám tak nestojí sázkové kanceláře, ale naše vlastní psychika.

 

Kde je možno sázet na favority?

Sázky na favority lze samozřejmě používat v kterékoli sázkové kanceláři.

Ale vzhledem k tomu, že se jedná o spousty uzavřených sázek,

je vhodné vybrat si sázkové kanceláře, které nabízejí už tradičně vysoké kurzy

 jako jsou Unibet, Bet at home, Interwetten, či Bet 365

         

Výsledky live - hlavní strana